KONST / Litografier / Färglitografi 12422153
nr 1242 2153
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 14/75, bladets mått: 49x65
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:45:33
17/3 16:33:29
700 kr
18/3 18:43:14
18 mar
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare